Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 18:29:41


Všetky časy sú v GMT + 2 hodiny




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 43 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Nová stránka ZSHL
PoslaťNapísal: Pia 26. Feb 2010 21:09:20 
Administrátor

Registrovaný: Sob 20. Feb 2010 0:26:15
Príspevky: 83
Nedovolí mi sem napísať, že stránku ZSHL som výtvoril sám. Pracovalo na nej dosť ľudí poďakovanie patrí Ľubomírovi Goldmanovi (goldyman) Tomášovi Duranskému (Dury) a ostatným, ktorý poslali požadované podklady, aby sme túto stránku vedeli oživiť a pomaličky dať do takej formy, ako chceme. Ale toto nie je koniec, ale dobrý začiatok, aby sme sa na jej existencií podielali spoločne. Ako vidíte sekciu fotoalbum a videogaléria je dosť prázdna, ale spoločnými silami ju naplníme. Preto Vás všetkých prosím, keď vlastníte nejaké videá, alebo fotky ZSHL pošlite nám ich a mi ich tu zverejníme. Poprosil by som aj družstvá, ktoré už v ZSHL nefigurujú, ale taktiež by sme ich chceli na našej stránke prezentovat. Ďakujeme Vám za Vašu pomoc a veríme, že sa na tejto novej stránke budete dobre citit. Taktiež svoje námety možete napísať tu na fóre, alebo poslať mi ich na email dino@zshl.sk

S pozdravom Dino, Dury, Goldyman.


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Nová stránka ZSHL
PoslaťNapísal: Sob 27. Feb 2010 12:13:55 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 12:08:13
Príspevky: 127
ahojky, dakujem, ze ste vytvorili novú stránku, aj, ked ani tá predchádzajúca nebola zlá, ale zmena je vzdy vítaná, mne sa stránka velmi páci, ale chcel by som navrhnút, ci nevies spravit este nejaké malinké logo(cize logo ligy) tam hore vedla adresy, kde je teraz iba prázdny list papiera...volá sa to, ze: Favicon.ico , to len tak na dalsie doplnenie stránky...dakujem zatial...


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Nová stránka ZSHL
PoslaťNapísal: Sob 27. Feb 2010 14:02:16 
Administrátor

Registrovaný: Sob 20. Feb 2010 0:26:15
Príspevky: 83
To podla mna nebude ziaden problem v prvom rade sme chceli stranku spustit, aby sem ludia mohli posielat svoje napady a navrhy co zlepsit. Samozrejme praca sa nezastavila, ked sa spustala stranka pracujeme dalej. Mame pripravene este nejake prekvapenia, ale to az casom :D


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Nová stránka ZSHL
PoslaťNapísal: Sob 27. Feb 2010 14:21:01 
Administrátor

Registrovaný: Sob 20. Feb 2010 0:26:15
Príspevky: 83
Este jednu vec druzstva, ktore neposlali fotky v podobe, ako je horny banner nevadi. Spravime nejake fotky na prvej sutazi a upravime tu hlavicku. Spravime tam nahodne sa objavujuci sa banner nech nemusi niekto cakat na svoje druzstvo.


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Nová stránka ZSHL
PoslaťNapísal: Sob 27. Feb 2010 20:17:11 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 20:14:24
Príspevky: 62
Čafte Všetci Dino je to super porobené skúsim Ti ešte preposlať nejaké fotky.


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Nová stránka ZSHL
PoslaťNapísal: Ned 28. Feb 2010 23:07:45 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 12:08:13
Príspevky: 127
no a este nieco, tá hudba co hrá v pozadí, dá sa nejak zastavit?lebo to rusí, trebalo by nieco také, co by sa dalo zastavit, keby sme to nechceli


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Nová stránka ZSHL
PoslaťNapísal: Pon 01. Mar 2010 7:26:39 
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 20. Feb 2010 9:39:06
Príspevky: 118
Bydlisko: Tomášov - TEAM DHZ Podunajské Biskupice
Ignac uz nesranduj za chvilu ti bude vadit, ze si stranku zshl prezeram v mozile a nie v exploreri. Vypni si repraky a nebude ta to rusit.


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Nová stránka ZSHL
PoslaťNapísal: Pon 01. Mar 2010 11:24:29 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 12:08:13
Príspevky: 127
ale nie, sak ja som sa len spýtal, mne sa stránka páci, mne by to osobne nevadilo, len poznám ludí a viem za vacsine sa nepáci, ked je na stránke hudba, lebo vacsinou pocúvajú vlastnú a pri tom si chcú precítat nieco zo stránky a koli tomu musia vypnút vlastnú aj ja som to mal takto, a ludia sa zacali stazovat, tak som to prerobil na takú, aby sa to dalo vypnút, alebo stísit priamo na stránke..., ja len chcem tiez pomoct, aby mala stránka co najvacsí efekt a aby sa pácila co najviac ludom...(nic zlé som tým nechcel napísat...)


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Nová stránka ZSHL
PoslaťNapísal: Pon 01. Mar 2010 11:28:41 
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 20. Feb 2010 9:39:06
Príspevky: 118
Bydlisko: Tomášov - TEAM DHZ Podunajské Biskupice
Nechcel som to tu pisat, ale hudba ide, len na prvej stranke a, ked sa lepsie pozries uplne dole v lavo je hudba, kde ju mozes bez problemov vypnut.


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Nová stránka ZSHL
PoslaťNapísal: Pon 01. Mar 2010 13:53:26 
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 20. Feb 2010 9:39:06
Príspevky: 118
Bydlisko: Tomášov - TEAM DHZ Podunajské Biskupice
Ako vidim chodi sem dosť ludí, ale ani jeden nedokaze napisat nic asi bude problem v tom, ze nevedia, ako. Tak ja Vam pomozem. Vo fore sa nachadza 5 diskusnych for. Je na Vas do ktorej chcete napisat najlepsie bude, ked bude Vas prispevok spadat do danej temy. Na vrchnej stranke sa nachadza tlacitko "nova tema", ktorej date nazov a Vas text. Ak by boli nejake otazky som Vam k dispozicii.


Hore
Offline Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 43 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 2 hodiny


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Slovenský preklad.