Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 10:37:52


Všetky časy sú v GMT + 2 hodiny




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 13 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Ned 20. Jún 2010 11:35:27 

Registrovaný: Str 17. Mar 2010 19:54:36
Príspevky: 5
čavte no ako sa Vám páčilo včera u Nás? Gratulujem šenkviciam!!!! :shock:


Hore
Offline Profil  
 
PoslaťNapísal: Ned 20. Jún 2010 12:26:11 

Registrovaný: Sob 20. Feb 2010 14:13:20
Príspevky: 26
Robo všetko bolo super ešte aj počasie. Dúfam že druhé kolo prinesie trochu lepšie časy no musím priznať zatiaľ sú ligové družstvá dosť vyrovnané. Sláva víťazom česť porazeným. :P


Hore
Offline Profil  
 
PoslaťNapísal: Ned 20. Jún 2010 13:15:11 

Registrovaný: Ned 20. Jún 2010 11:00:34
Príspevky: 11
caute,ja som tiez toho nazoru,ze bolo vcera dobre a ze liga je dost vyrovnana.no šenkvice nam to ukazali.gratulujem im. ;)


Hore
Offline Profil  
 
PoslaťNapísal: Ned 20. Jún 2010 15:20:19 

Registrovaný: Sob 20. Mar 2010 12:36:07
Príspevky: 100
pekna sutaz to bola,dobre zorganizovana,akurat na to,ze sa to zbytocne dlho tahalo na zaciatku... ale inak v pohode..a samozrejme gratulacia senkviciam ;)


Hore
Offline Profil  
 
PoslaťNapísal: Pon 21. Jún 2010 15:19:35 
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 20. Feb 2010 9:39:06
Príspevky: 118
Bydlisko: Tomášov - TEAM DHZ Podunajské Biskupice
Chalani vsetko bolo ok, len na jednu vec, ktora nesedi s pravidlami, ktore ste odsuhlasili!!!
Jasne sa pise v pravidlach ZSHL na rok 2010 : štartuje sa na pokyny rozhodcu ten štartuje spôsobom ( hlasným a zrozumiteľným ) „pretekári na miesta“, „pripravte sa“, „pozor“ a „ výstrel“ Jedine vo Vasom pripade to bolo ine. Preto by bolo dobre, aby ste sa, ako vybor ZSHL pred zacatim 2.kolo v Čil.Radvani zisli a dohodli jasne pravidla startu.
Nechcem rypat, ale pravidla su pravidla a v tomto pripade boli pravidla porusene NIE?

P.S. Peto pravidla su na stranke poriadne si to precitaj!!!Nepise sa tam o sutaziacom ani o inej osobe!!!! jedine o ROZHODCOVI


Hore
Offline Profil  
 
PoslaťNapísal: Pon 21. Jún 2010 15:34:00 
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 16:41:48
Príspevky: 41
Gratulujem Šenkviciam. Dobrá súťaž, plynulý priebeh, poďakovanie rozhodcom, fotografovi, kameramanovi a všetkým ktorý pozdvihli úroveň súťaže. :)


Hore
Offline Profil  
 
PoslaťNapísal: Pon 21. Jún 2010 17:37:59 

Registrovaný: Str 17. Mar 2010 19:54:36
Príspevky: 5
Dakujeme dufam že ste sa u Nás cítili príjemne ;)


Hore
Offline Profil  
 
PoslaťNapísal: Pon 21. Jún 2010 18:57:16 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 11:45:59
Príspevky: 71
Bydlisko: Zeleneč
Rozbo píše:
Dino píše:
Chalani vsetko bolo ok, len na jednu vec, ktora nesedi s pravidlami, ktore ste odsuhlasili!!!
Jasne sa pise v pravidlach ZSHL na rok 2010 : štartuje sa na pokyny rozhodcu ten štartuje spôsobom ( hlasným a zrozumiteľným ) „pretekári na miesta“, „pripravte sa“, „pozor“ a „ výstrel“ Jedine vo Vasom pripade to bolo ine. Preto by bolo dobre, aby ste sa, ako vybor ZSHL pred zacatim 2.kolo v Čil.Radvani zisli a dohodli jasne pravidla startu.
Nechcem rypat, ale pravidla su pravidla a v tomto pripade boli pravidla porusene NIE?

P.S. Peto pravidla su na stranke poriadne si to precitaj!!!Nepise sa tam o sutaziacom ani o inej osobe!!!! jedine o ROZHODCOVI


Ospravedlnujem sa ak som niektoremu druzstvu uskodil alebo znemoznil podat najlepsi vykon z dovodu ze som to nase ja sam startoval a sucasne aj pretekal. Bol som v tom ze sa mozeme startovat kedze na ligovom zasadnuti bola aj takato varianta ale nevsimol som si ze v pravidlach sa neuvadza!!!!!!!!!
Tento sposob startu som zvolil po tom co hlavny rozhodca odstartoval niekolko timov v zlom slovoslede "pretekari na miesta,pripravtesa" .

Takze Dino vytlacim pravidla a spolu na kave sa ich budeme ucit (nakolko si rozhodoval) a potom nas ich predseda vyskusa .
co ty na to? :geek:

Dino nic v zlom ale toto si mal ustrazit hlavny rozhodca na sutazi a nie to teraz rozoberat.inak sutaz bola na velmi dobrej urovni


Hore
Offline Profil  
 
PoslaťNapísal: Pon 21. Jún 2010 20:07:12 
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 20. Feb 2010 9:39:06
Príspevky: 118
Bydlisko: Tomášov - TEAM DHZ Podunajské Biskupice
Som si vedomi svojej chyby za ktoru sa velmi ospravedlnuje :oops: vsetku zodpovednost som mal ja.


Hore
Offline Profil  
 
PoslaťNapísal: Pon 21. Jún 2010 23:05:10 

Registrovaný: Sob 20. Feb 2010 14:13:20
Príspevky: 26
Nedá mi nepridať sa do diskusie o štarte o ktorom všetci vieme že nebol kóšer. Zabudnime na to čo bolo v Čenkovciach, body sú rozdané ide sa ďalej. Niekto spravil chybu ale pykať musíme všetci lebo to nebolo čierne na bielom. Pouvažujte do ďalšieho kola či netreba spraviť nejaké zmeny v pravidlách o štarte, ak si ich prečítate neznejú tak ako to výbor ligy odhlasoval. Teším sa na sobotu a mám Vás všetkých rád. :roll:


Hore
Offline Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 13 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 2 hodiny


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Slovenský preklad.