Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 22:34:03


Všetky časy sú v GMT + 2 hodiny




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 13 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Autor Správa
PoslaťNapísal: Uto 22. Jún 2010 7:48:19 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 20:14:24
Príspevky: 62
Dino píše:
Som si vedomi svojej chyby za ktoru sa velmi ospravedlnuje :oops: vsetku zodpovednost som mal ja.


Dino k celej veci toľko, v prvom rade sa Ti chcem podakovať v mene DHZ Čenkovce za rozhodovanie a veci s tým spojené a do vtedy tu nebude všetko OK kým tie pravidlá nebudú úplne presné a zrozumitľné. Ak si ich prečítate tak sa dajú vykladať tak ako sa komu hodia. Dobré by bolo ku každému bodu spraviť podrobné vysvetlenie a neboli by žiadne nejasnosti. P:S Zolo21 to si myslel každého, že máš rád a nie len baby že? :D :oops:


Hore
Offline Profil  
 
PoslaťNapísal: Uto 22. Jún 2010 7:54:31 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 20:14:24
Príspevky: 62
bobino-dhz_pata píše:
pekna sutaz to bola,dobre zorganizovana,akurat na to,ze sa to zbytocne dlho tahalo na zaciatku... ale inak v pohode..a samozrejme gratulacia senkviciam ;)


Aby som sa aj k tomu natahovaniu na začiatku napísal niečo, tak to bolo len z toho dôvodu, že náš veliteľ zabudol doma príjmové doklady a kvoli tomu sme nemohli začať vyberať štartovné, ale aspoň ste mali rýchlokurz maďarčiny dovtedy. Dúfam, že sa Vám u nás páčilo (hľavne mužstvá ktoré boli u nás prvý krát) a s radosťou sa dojdete aj na budúci rok. :D


Hore
Offline Profil  
 
PoslaťNapísal: Uto 22. Jún 2010 22:44:22 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 11:45:59
Príspevky: 71
Bydlisko: Zeleneč
roman píše:
Dino píše:
Som si vedomi svojej chyby za ktoru sa velmi ospravedlnuje :oops: vsetku zodpovednost som mal ja.


Dino k celej veci toľko, v prvom rade sa Ti chcem podakovať v mene DHZ Čenkovce za rozhodovanie a veci s tým spojené a do vtedy tu nebude všetko OK kým tie pravidlá nebudú úplne presné a zrozumitľné. Ak si ich prečítate tak sa dajú vykladať tak ako sa komu hodia. Dobré by bolo ku každému bodu spraviť podrobné vysvetlenie a neboli by žiadne nejasnosti. P:S Zolo21 to si myslel každého, že máš rád a nie len baby že? :D :oops:


roman podla mna chceme vsetci robit hasičsky sport a nie sa hadat,ked chceme pravidla aby sa nik nechytal za slovicka tak si ich dajme spravit pravnikovy,ale o com to potom bude???o pravidlach alebo o tom aby si robil to co ta bavy???podla mna je to uplne jedno kto ta startuje ved je tam fotobunka ktora sa spusti ci ta odstartuje rozhodca alebo fero co stoji za tebou :D .hlavne je si ustrazit zakladnu,ci je vsetko v poriadku


Hore
Offline Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 13 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Všetky časy sú v GMT + 2 hodiny


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Slovenský preklad.