Aktuálny čas je Sob 27. Apr 2024 23:51:18


Všetky časy sú v GMT + 2 hodiny




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 40 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Autor Správa
PoslaťNapísal: Ned 05. Sep 2010 20:37:44 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 20:14:24
Príspevky: 62
Dino píše:
Bobi uz to neries nic s tym nedosiahnes aj, ked som spravcom tejto stranky s vacsinou veci nesuhlasim. Hlavne, ze sa riesia neustale zbytocne P....NY a pri tom sami porusujeme nami odsuhlasene pravidla k comu to vedie??? Z jednej strany k hadkam a z druhej strany k odradeniu dalsich druzstiev, ktore chceli do ligy vstupit. Ludia uvedomte sa!!!Ideme nespravnou cestou...Ludia co by nam mali ist vzorom s prepacenim kaslu na to. Prosim Vas je smiesne, aby sme riesilii Team Zeleny Zivot sami tych chalanov dobre poznate a, keby nechceli tak by na Vase sutaze nemuseli prist!!! Ale prisli a chceli sutazit. Viete, ze si zalozili druzstvo pocas sezony ale nie je ich dost. Vy by ste na ich mieste co robili???? Vsetky veci si financuju z vlastnych penazi bez sponzora a bez obecneho uradu. Mozno sme uz teraz stratili adeptana do noveho rocnika 2011 a to nevieme este o ostatnych...Je velmi smutne, ze sa o vsetkom hovori za chrbtom inych, ale placete na nespravnom hrobe. Bolo by fajn, keby si viacero ludi otvorilo usta a napisalo sem svoj nazor.


Díky Dino za príspevok. Vlastne si napísal všetko čo som ja chcel len by som dodal k súťaži v Boldogu to, že za nás štartovali dvaja cudzí som konzultoval deň pred súťažou s hlavným organizátorom a dohodli sme sa na tom čo som ja tvrdil od začiatku ako sme začali chodiť na súťaže ako team zelený život, že síce sa jedná o ligovú súťaž a súťaží sa podľa ligových pravidiel ale my ako NELIGOVÉ mužstvo nič nemeníme na ligových bodoch a podľa môjho názoru nech o tom rozhodne organizátor či nám dovolí alebo nie aby sme sa zúčastnili súťaže, vlastne on dáva poháre za danú súťaž a nie LIGA. Ďalšia pripomienka k tomu, že potom si každý môže behať napr. s hocijakými hadicami vlastne sa aj behalo veď niektorý používali B75,70 a C 52. a ako som sa dočítal v pravidlách tak B 65 a C 42 sú povolené sa tam píše a nie že ostatné sú zakázané a to sa jedná potom o hocijaký rozmer....(veď čo nie je zakázané je vlastne povolené nie???) a podľa mňa organizátor skôr vie zabezpečiť prípadne požičať pre niektoré mužstvo hadice ako človeka. Ale ako písal Bobino podľa mňa nikto nechodí na súťaže na to aby sa hádal a ukazoval na druhých ale na to aby sme sa dobre zabavili a zasúťažili si. P:S a len aby reč nestála tak aj za Kesov behali dvaja z Malého Lapáša len si to nikto asi z kompetentných nevšimol mám na mysli tých ktorý si nás všímajú, a tým pádom no neviem či by nemalo byť toto kolo anulované ako spomínal niekto v našom prípade. P:S2 Ešte mi dovolťe aby som zagratuloval už asi istému víťazovi DHZ Šenkvice a DHZ Kyselici za fantastický výsledok a je naozaj škoda, že sa nemerali oba časy lebo tam asi padlá prvá 13 v historii ZSHL. Čafte všetci vidíme sa Biskupiciach a už dúfam, že my budeme mať aspoň jedného vlastného prúdara a zároveň je to výzva pre všetkých team zelený život hľadá prúdarov na sezónu 2011. :D


Hore
Offline Profil  
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Sep 2010 10:29:11 
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 20. Feb 2010 9:39:06
Príspevky: 118
Bydlisko: Tomášov - TEAM DHZ Podunajské Biskupice
Ma niekto celkove vysledky z Boldogu??? Inac nedokazem napisat clanok...


Hore
Offline Profil  
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Sep 2010 14:28:32 

Registrovaný: Pia 02. Apr 2010 20:24:51
Príspevky: 8
Bydlisko: Voderady
zbytocne sa tu teraz vadite za dva casy, jasne ze je to skoda ,ale ved sa o tom muselo vediet este pred zacatim kola ,draha bola tak schvalena komisiou predtym aj casomiera tak potom co a to bola mozno aj 13tka .Zeleny zivot drzim vam palce ,Senkvice "gratulujem" a Kyselica"klobuk dole" tak nejako by to malo vypadat ;)


Hore
Offline Profil  
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Sep 2010 18:09:31 

Registrovaný: Ned 25. Apr 2010 19:52:27
Príspevky: 24
čau Dino... tak dufam že ty to pomôže. Inak k tej časomiere. Rad by ma zaujimalo ako by to organizatori vymysleli keby víťazi maju rovnaky čas, lebo pokial mne je známe tak pri rovnakych časoch rozhoduje lepší prúd. Naštasie pre nich sa to stalo až pri 10. a 11. mieste.


Prílohy:
výsledky boldog.xls [32 KiB]
452 krát
Hore
Offline Profil  
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Sep 2010 18:49:58 
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 20. Feb 2010 9:39:06
Príspevky: 118
Bydlisko: Tomášov - TEAM DHZ Podunajské Biskupice
Dakujem za tabulku..neviem v pripade tej casomieri ved si zmerajte orientacne vlastne utoky so stopkami a porovnajte si ich so svojimi dosiahnutymi casmi. Samozrejme bude to troska zlozitejsie koli tej zavore, len tak pre srandu :lol:


Hore
Offline Profil  
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Sep 2010 18:56:21 

Registrovaný: Str 09. Jún 2010 13:27:13
Príspevky: 27
radsej si to nemerajte, lebo niektory budu s toho dost sklamany ako ta casomiera merala... :D :D :D


Hore
Offline Profil  
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Sep 2010 20:23:20 

Registrovaný: Sob 20. Mar 2010 12:36:07
Príspevky: 100
ked tak pozeram na tu tabulku, tak co sa tyka casov to bolo asi najlepsie a najvyrovnanejsie tohtorocne ligove kolo zatial...samozrejme, len co sa tyka vyslednych casov.. :)
ale mozno v biskupiciach to bude este zaujimavejsie :)


Hore
Offline Profil  
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Sep 2010 20:56:57 
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 20. Feb 2010 9:39:06
Príspevky: 118
Bydlisko: Tomášov - TEAM DHZ Podunajské Biskupice
Bobi nebude!!! :D my pre istotu budeme merat cas so stopkami L aj P a pojde sa na plechovky :lol: aby nebol, len Boldog vynimkou.


Hore
Offline Profil  
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Sep 2010 21:27:48 

Registrovaný: Sob 20. Mar 2010 12:36:07
Príspevky: 100
už sa teším :D spomienka na staré dobré časy.... nepridáme k tomu aj starý klasický spôsob s rozhadzovaním hadíc? :lol: hurásystém je moc jednoduchy.. :) keď sme sa už v tom boldogu vrátili o niečo späť :)


Hore
Offline Profil  
 
PoslaťNapísal: Pon 06. Sep 2010 22:05:13 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 12:08:13
Príspevky: 127
dakujem vám vsetkým, ze takto zhadzujete Boldog, ste vázne super.....


Hore
Offline Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 40 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 2 hodiny


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Slovenský preklad.