Aktuálny čas je Štv 28. Mar 2024 19:41:33


Všetky časy sú v GMT + 2 hodiny




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 23 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: ZSHL 2011
PoslaťNapísal: Ned 23. Jan 2011 11:22:00 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 12:08:13
Príspevky: 127
troska si sa pomýlil, lebo ja s tým, co si napisal súhlasím aj doteraz....ja proti tomu nic nemám, napisal som nato svoj názor, len mi moja DHZ-ka vycíta, ze sa ti pchám do riti, lebo so vsetkým súhlasím a dodali takéto body, co mi prisli tiez dost rozumné, kedze by to bolo najzrozumitelnejsie, aj, ked troska nákladné, ako sám pises....ale im sa nepáci hlavne to, ze zarábas na terci, alebo ako to mám povedat pekne, aj ked na toto mám tiez svoj vlastný názor, ale to je uz iné a nestotoznuje sa s mojou DHZ-kou....nic zlého som ti nechcel napisat, len ma nenechajú napokoji a vzdy sa s nimi koli tebe pohádam, hehe


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: ZSHL 2011
PoslaťNapísal: Ned 23. Jan 2011 11:24:27 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 12:08:13
Príspevky: 127
Milan, más pravdu....pracuje sa na tom, kedze ako sám vravís, ked sa vrátime spat o pár rokov, sme patrili medzi naj druzstvá, ked este vsetci behali s rovnakými strojmi, teraz nejak nestíhame s dobou (prachmi)
a tie ostatné veci ohladom oblecenia a tak, som len dokpísal ich názor, aby nepovedali, ze sa zastávam iba Dina, aj, ked aj sám viem, ze by to bolo troska na hlavu postavené


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: ZSHL 2011
PoslaťNapísal: Ned 23. Jan 2011 12:25:31 
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 20. Feb 2010 9:39:06
Príspevky: 118
Bydlisko: Tomášov - TEAM DHZ Podunajské Biskupice
Ignac je pekne, ze robis niekomu tlmocnika, ale preco mi to nenapisu dotycne osoby, alebo osoba, ale Ty? Nebodaj sa boja? Ja si za svojimi nazormi stojim...Mimochodom svoju casomieru som si vyrobil sam stala okolo 400 Eur som si ju financoval za vlastne peniaze...baterie a ostatne veci nieco stoja. A poviem, ze aj ten moj cas nieco stoji. Ked uz maju Vasi take velke usta nech sa im paci mozu chodit z vlastnymi tercami o hodinu skorej na sutaz a odchadzat, ako posledni je to asi super vyhoda. Samozrejme tie terce sa sami nepostavia atd. ale skoda reci. A, aby bolo vo veci jasno tie moje body co som napisal na ligu su moje nazori to este neznamena, ze ich liga odhlasuje!!! Ale, ked nedojdeme so ziadnymi nazormi tak sa nikam nepohneme. Ale tie Vase dotycne osoby vedia asi, len kritizovat. Kde su ich napady???

A, ked si uz niekto mysli, ze na tych tercoch zarabam nech si precita moje nazori a hlavne bod 3. podla teba by som to napisal, kebyze chcem tak velmi zarabat na svojich tercoch???

terče - tema s ktorou sa stretavame rok co rok...Su makke, nesvietia a pod. zalezitosti. Kazda organizacia vlastni casomieru, ktora sa da prisposobit k jednotlivym tercom je to, len otazkou konektorov. Nebolo by zle zostrojit si sadu tercov, ktore by sa pouzivali na ligove sutaze a boli by majetkom ligy. Vyhneme sa podozreniam a hlavne kazde kolo bude jednotne.


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: ZSHL 2011
PoslaťNapísal: Ned 23. Jan 2011 15:58:23 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 20:14:24
Príspevky: 62
Dino píše:
Ako vidim nikto tu nema ziadne pripomienky k fungovaniu ZSHL a tak isto ani k pravidlam tak ja sem svoj nazor napisem. Bolo by dobre, keby sem napisalo viacej ludi svoje nazory, aby sa vedel aj vybor ZSHL pripravit na ligovu schodu, alebo aspon pripravit nejaky program schodze.

Napisem sem svoje nazory su moje nie mojej organizacie DHZ Podunajské Biskupice!!!

1.startovanie - rozhodnime sa uz konecne ci zvukovy signal ( pistol ) alebo zavora. Podla mna sa vyhneme zbytocnym diskusiam v pripade pistole "nas zle odstartovali" slovosled " pretekari na miesta pripravte sa" pozor" vystrel nebol dodrzany bol rychli, alebo pomali. Pre mna nie je vyhovorka, ze nie sme na to zvyknuti, lebo chodime po sutaziach a v takych cechach by nas poslali hned domov a nic by sa nas nepytali. Ale mi stale diskutujeme stale do okola.
Moj nazor, ked pistol tak si vyskolme rozhodcov aspon s kazdeho jedneho ligove druzstva, kde by si prebrali striktne pravidla a dodrziavanie slovosledu pri startovani. V pripade zavori by sa kazde druzstvo startovalo samo a nezatahoval by som do toho ziadnu osmu osobu.

2. rozhodcovia - Na ligovej schodzi by sa mohlo spravit zrebovanie rozhodcov na jednotlive ligove sutaze. Vyhneme sa zbytocny hadkam, ze kazdy si tam dotiahne niekoho s kym ma dobre vztahy a pod. Za verdikt rozhodcu by zodpovedal vybor ZSHL! Na zaklade toho si kazde ligove druzstvo urci jedneho ( ale ja navrhujem dvoch ludi ) co sa daju vyskolit za rozhodcu ZSHL. Moze sa stat, ze ten jeden orochie, alebo iny dovod, aby ho vedel niekto zastupit.

3.terče - tema s ktorou sa stretavame rok co rok...Su makke, nesvietia a pod. zalezitosti. Kazda organizacia vlastni casomieru, ktora sa da prisposobit k jednotlivym tercom je to, len otazkou konektorv. Nebolo by zle zostrojit si sadu tercov, ktore by sa pouzivali na ligove sutaze a boli by majetkom ligy. Vyhneme sa podozreniam a hlavne kazde kolo bude jednotne.

4.sponzori - neviem, ako Vas, ale mna tato tema velmi zaujima. Povedzme si kto by mal tieto veci riesit? Je jednoduche zaplatit startovne na rok a potom chodit na sutaze a na konci cakat, ze co asi dostane za cenu. Mali by sme vyriesit tuto zavaznu temu.

5.Vedenie ZSHL nakolko nas caka opat volba noveho vedenia mali by sme si stanovit prava a povinnosti jednotlivych funkcii. Lebo do dnesneho dna sam neviem, ake ma povinnosti predseda ZSHL ani clenovia vyboru... nechcem, aby ste to zobrali, ako nejaky utok, len by bolo dobre spisat aj tieto body, aby nik do buducna niekoho z niecoho neobvinoval, ze toto, alebo hento si nerobi.

6.Bodovanie - upravit bodovaciu tabulku a to za 6.miesto – 9, 7.miesto -7. 8.miesto – 5, 9.miesto – 3 a 10.miesto – 1 bod. Moj navrh davat body aj za ucast ( 5 bodov ) Ak napr. Druzstvo nedokonci svoj utok z nejakych technickych dovodov ( prasknuta hadica, rozprasovanie prudnice, nenastartovanie stroja ) aj v tom pripade. Nevztahuje sa to na druzstvo,ktore ukonci svoj pokus s D ckom.


Zopakujem to pre istotu este raz „ nazory uvedene vyssie su moje nazory nie nazory mojho zboru Podunajské Biskupice“



Tak k tomu bodovaniu: a čo keby sa dávali mínusové body za zapožičanie súťažiaceho namiesto platenia financií do kasy ZSHL? Keďže ZSHL s danou súťažou má len toľko spoločné, že sa jedná o súťaž zaradenú do seriálu súťaží ZSHL a organizátor je povinný zabezpečiť prvých 20 miest pre ZSHL. A akú povinnosť má na danej súťaži ZSHL? Myslím si že by to bolo korektné a vtedy by sa len ukázalo kto je na tom ako a akú má základňu súťažiacich. A ako som už napísal, po odbehnutí všetkých ligových mužstiev výbor ligy už nemá nič spoločné s danou súťažou a je to len na ich rozhodnutí komu a ako dovolia súťažiť lebo neligové mužstvá nezamiešajú poradie medzi ligistami. Ak sa dobre pamätám tak všetky ceny na jednotlivé súťaže zabezpečovali usporiadateľské družstvá. p. s keby sa mne na súťaži zahlásilo výber hoci aj zo siedmych družstiev a aj keby behali holí a zaplatia štartovné tak im rád vyhoviem.p.s 2 trval by som len na tom aby mali prilby a opasky. :D To by bola sranda že?????


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: ZSHL 2011
PoslaťNapísal: Pon 24. Jan 2011 7:54:44 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 11:45:59
Príspevky: 71
Bydlisko: Zeleneč
roman píše:
Tak k tomu bodovaniu: a čo keby sa dávali mínusové body za zapožičanie súťažiaceho namiesto platenia financií do kasy ZSHL? Keďže ZSHL s danou súťažou má len toľko spoločné, že sa jedná o súťaž zaradenú do seriálu súťaží ZSHL a organizátor je povinný zabezpečiť prvých 20 miest pre ZSHL. A akú povinnosť má na danej súťaži ZSHL? Myslím si že by to bolo korektné a vtedy by sa len ukázalo kto je na tom ako a akú má základňu súťažiacich. A ako som už napísal, po odbehnutí všetkých ligových mužstiev výbor ligy už nemá nič spoločné s danou súťažou a je to len na ich rozhodnutí komu a ako dovolia súťažiť lebo neligové mužstvá nezamiešajú poradie medzi ligistami. Ak sa dobre pamätám tak všetky ceny na jednotlivé súťaže zabezpečovali usporiadateľské družstvá. p. s keby sa mne na súťaži zahlásilo výber hoci aj zo siedmych družstiev a aj keby behali holí a zaplatia štartovné tak im rád vyhoviem.p.s 2 trval by som len na tom aby mali prilby a opasky. :D To by bola sranda že?????


Roman chod si odbehnut SMHL,THHL alebo SSHL pridite tam dvaja a povedz ze si chcete odbehnut ved co vam o body nejde,co myslis odbehli by ste si??? ja viem ze urcite nie :lol: :lol: :lol: to islo len v boldogu na sutazi tam boli dvoje pravidla.tak chalanom s kesova niekto poradil ze kludne mozu ist aj s 2pozicanymi ved ich nik nepozna a nam zobrali pohar :evil: nejde o ten pohar len o princip.a co su to tie ligove pravidla??? ved sme sa na nich dohodli vsetci co bezime ligu tak su to nase pravidla a asi podla nich chcem robit aj sutaz.


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: ZSHL 2011
PoslaťNapísal: Pon 24. Jan 2011 8:36:59 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 12:08:13
Príspevky: 127
ale, ako Dino, nehnevaj sa, ako sám vravís, som le hovorca, svoj názor som tiez vyjadril, proti tvojím bodom nemám nic, súhlasil som s nimi, ako som aj napisal, ale nemajú internet, tak preto pisem ja, viees, ja sa tu nechcem hádat, ani nic, len som tlmocil, lebo sa s nimi vzdy pohádam, ked ta spomeniem, neviem preco ta tak nemusia, joj......aj tak sa tesím hrozne na novú sezónu, ehehe


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: ZSHL 2011
PoslaťNapísal: Pon 24. Jan 2011 8:49:37 
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 20. Feb 2010 9:39:06
Príspevky: 118
Bydlisko: Tomášov - TEAM DHZ Podunajské Biskupice
V núdzi poznáš priateľa...ked sa Vam pred dvoma ci troma rokmi pokazili terce a ja som isiel po svoje vtedy som bol dobry...Ale to co si napisal je jednoducho zavist. Ludia co ma ohovaraju su mi ukradnuti a IGNAC NEZABUDNI IM POVEDAT "ZE MI VSETCI MOZU VYLIEZT NA HRB"!!!! Povedz im, ze nech zacnu rozmyslat nad rozumnymi vecami nie nad P.ČOVINAMI.


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: ZSHL 2011
PoslaťNapísal: Pon 24. Jan 2011 17:29:41 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 12:08:13
Príspevky: 127
toto som vravel,a le stále si vravia svoje, jendoducho, ze chces na tom zarobit, ale a co je na tom?ja som im povedal, ze sak co sa nato nedali oni, ale kecali si svoje...no, dobre, nechajme to tak, ja som len komentoval , prepác...mne sa to páci, ako sa o to vsetko starás, ja som napisal aj svoj, aj ich názor, dúfam, ze sa na mna nehnevás...


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: ZSHL 2011
PoslaťNapísal: Pon 24. Jan 2011 17:32:42 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 20:14:24
Príspevky: 62
risokos píše:
roman píše:
Tak k tomu bodovaniu: a čo keby sa dávali mínusové body za zapožičanie súťažiaceho namiesto platenia financií do kasy ZSHL? Keďže ZSHL s danou súťažou má len toľko spoločné, že sa jedná o súťaž zaradenú do seriálu súťaží ZSHL a organizátor je povinný zabezpečiť prvých 20 miest pre ZSHL. A akú povinnosť má na danej súťaži ZSHL? Myslím si že by to bolo korektné a vtedy by sa len ukázalo kto je na tom ako a akú má základňu súťažiacich. A ako som už napísal, po odbehnutí všetkých ligových mužstiev výbor ligy už nemá nič spoločné s danou súťažou a je to len na ich rozhodnutí komu a ako dovolia súťažiť lebo neligové mužstvá nezamiešajú poradie medzi ligistami. Ak sa dobre pamätám tak všetky ceny na jednotlivé súťaže zabezpečovali usporiadateľské družstvá. p. s keby sa mne na súťaži zahlásilo výber hoci aj zo siedmych družstiev a aj keby behali holí a zaplatia štartovné tak im rád vyhoviem.p.s 2 trval by som len na tom aby mali prilby a opasky. :D To by bola sranda že?????


Roman chod si odbehnut SMHL,THHL alebo SSHL pridite tam dvaja a povedz ze si chcete odbehnut ved co vam o body nejde,co myslis odbehli by ste si??? ja viem ze urcite nie :lol: :lol: :lol: to islo len v boldogu na sutazi tam boli dvoje pravidla.tak chalanom s kesova niekto poradil ze kludne mozu ist aj s 2pozicanymi ved ich nik nepozna a nam zobrali pohar :evil: nejde o ten pohar len o princip.a co su to tie ligove pravidla??? ved sme sa na nich dohodli vsetci co bezime ligu tak su to nase pravidla a asi podla nich chcem robit aj sutaz.


Riško to bol len nápad ak sa s tým väčšina nezdodne nič sa nedeje. Pravidlá tých tebou spomenutých líg nepoznám ale bol som na oktober cupe a pred tým na leninovi a tam s tým nebol problém. Určite ani mne by sa nepáčilo keby mi niekto takto zobral pohár pred nosom ale podla mňa viac by ma potešilo keby som porážal hoci aj z viacerých družtiev pozbierané družstvá a myslím si, že v ZSHL je 5-6 mužstiev ktoré by to dokázali a v neposlednom rade ja celé súťaženie beriem ako zábavu. Aj s tým súhasím, že ak je stanovené v ligových pravidlách jeden požičaný tak nech sa toho drží ale vieš dobre aj ty, že niekedy je taká situácia, že v mužstve máš len piatích a chcú ísť na súťaž ako im povieš, že nechodte? Práve pre toto sa treba dohodnúť na schodzi na všetkom do detailov aby potom nedošlo k nedorozumeniam a vždy sa dá nájsť nejaký kompromis. Vieš málo mužstiev organizuje dve súťaže za rok aby si ich rozdelil na ligovú a neligovú. Hej ak sa jedná o súťaž ako máte vy zvlášť ligovú a zvlásť neligovú tak potom sa to dá ale ak máš len jednu a zaradenú do ligy tak nejaký kompromis musí byť a tým nechcem povedať, že ja chcem chodiť na súťaže vždy s dvoma požičanými aj v sezone 2010 sa nám to stalo dva krát a ako som ti písal nemohol som chalanom povedať, že nechodte. Určite radšej pojdem na ligovú súťaž kde je viac kvalitných mužstiev ako na nejakú do ,,Hornej Dolnej" kde bude cca päť mužstiev a z toho dve s 12 kou a možno ostatný s 15 kou a ešte sa ide na dve kolá tak im to tam natreš. Ale veď sa to všetko vyrieši na schodzi u Vás kde sa teším. p.s Dúfam že možem dojsť? :D


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: ZSHL 2011
PoslaťNapísal: Pia 28. Jan 2011 7:40:00 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 11:45:59
Príspevky: 71
Bydlisko: Zeleneč
roman píše:

Riško to bol len nápad ak sa s tým väčšina nezdodne nič sa nedeje. Pravidlá tých tebou spomenutých líg nepoznám ale bol som na oktober cupe a pred tým na leninovi a tam s tým nebol problém. Určite ani mne by sa nepáčilo keby mi niekto takto zobral pohár pred nosom ale podla mňa viac by ma potešilo keby som porážal hoci aj z viacerých družtiev pozbierané družstvá a myslím si, že v ZSHL je 5-6 mužstiev ktoré by to dokázali a v neposlednom rade ja celé súťaženie beriem ako zábavu. Aj s tým súhasím, že ak je stanovené v ligových pravidlách jeden požičaný tak nech sa toho drží ale vieš dobre aj ty, že niekedy je taká situácia, že v mužstve máš len piatích a chcú ísť na súťaž ako im povieš, že nechodte? Práve pre toto sa treba dohodnúť na schodzi na všetkom do detailov aby potom nedošlo k nedorozumeniam a vždy sa dá nájsť nejaký kompromis. Vieš málo mužstiev organizuje dve súťaže za rok aby si ich rozdelil na ligovú a neligovú. Hej ak sa jedná o súťaž ako máte vy zvlášť ligovú a zvlásť neligovú tak potom sa to dá ale ak máš len jednu a zaradenú do ligy tak nejaký kompromis musí byť a tým nechcem povedať, že ja chcem chodiť na súťaže vždy s dvoma požičanými aj v sezone 2010 sa nám to stalo dva krát a ako som ti písal nemohol som chalanom povedať, že nechodte. Určite radšej pojdem na ligovú súťaž kde je viac kvalitných mužstiev ako na nejakú do ,,Hornej Dolnej" kde bude cca päť mužstiev a z toho dve s 12 kou a možno ostatný s 15 kou a ešte sa ide na dve kolá tak im to tam natreš. Ale veď sa to všetko vyrieši na schodzi u Vás kde sa teším. p.s Dúfam že možem dojsť? :D


no ja neviem ale mne by sa nechcelo bezat s takym teamom (pomiesanym) to sme mohli aj na superpohar poslat take teamy zmiesane len s najlepsimi :D a ktomu ze chces ist na sutaz a nemas ludi,mi sme mali ten isty problem na zaciatku ligy nemali sme koho dat na rozdelovac,museli sme tam dat chlapca zo ziakov.nebolo by nam lahsie pozicat si niekoho?? a este k sutaziam,tento rok sme robili 3 :lol: :lol: ale keby sa dalo tiez by sme radsej mali ligovu nocnu nech sa to spravy jednym vrzom ale co sa mame pobit zo senkvicamy o datum,proste to nejde tak mame ligovu dennu a v nedelu.ale nocna sa tiez bezi podla pravidiel :D pred dvoma rokmy sa tam postavili chalany s kosolnej na start druhy krat,len par ich tam bolo vymenenych a startovne mali zaplatene,tak som ich poslal odtial dole a nech si idu startovne vypytat naspat a hotovo,nemozes to robit podla nalady na zaciatku sutaze tak a pri konci inak (za kapra sa omluvam ale nebol som v danej situacii pritomny ) . no ku nam mozes prist hoci kedy a ked budes mat 60€ tak mozes ist aj do zasadacky :lol: :lol: :lol:


Hore
Offline Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 23 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 2 hodiny


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Slovenský preklad.