Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 12:25:17


Všetky časy sú v GMT + 2 hodiny




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 23 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: ZSHL 2011
PoslaťNapísal: Ned 12. Sep 2010 15:15:17 

Registrovaný: Pon 08. Mar 2010 14:55:22
Príspevky: 19
takze mame zasebou ZSHL 2010 a pred nami 2011.kto bol ako spokojny?kto sa chysta vstupit,odstupit???


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: ZSHL 2011
PoslaťNapísal: Ned 12. Sep 2010 15:23:41 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 12:08:13
Príspevky: 127
aj, ked sa nám nedarilo moc, alebo sme koli slabému stroju na viac nemali, budeme aj v roku 2011 behat ligu....DHZ Boldog sa hlási


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: ZSHL 2011
PoslaťNapísal: Pon 13. Sep 2010 23:49:24 

Registrovaný: Ned 11. Júl 2010 21:35:42
Príspevky: 7
DHZ Voderady ženy sa hlásia aj ked sa im tiež mooc nedarilo , ale o rok to bude už niečom inom :DDD rok 2011 už aby bol !!!


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: ZSHL 2011
PoslaťNapísal: Uto 14. Sep 2010 2:36:03 

Registrovaný: Pon 08. Mar 2010 14:55:22
Príspevky: 19
tak my zo Zelenča určite a dufame že to tiež bude z našej strany o niečo lepšie... ;)


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: ZSHL 2011
PoslaťNapísal: Štv 16. Sep 2010 13:13:42 
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia 09. Apr 2010 10:25:20
Príspevky: 12
Bydlisko: Zeleneč
aj ladies zo zelenča by sa rady budúci rok predviedli s vytúženou 17tkou ;)


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: ZSHL 2011
PoslaťNapísal: Str 12. Jan 2011 12:19:17 
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 20. Feb 2010 9:39:06
Príspevky: 118
Bydlisko: Tomášov - TEAM DHZ Podunajské Biskupice
Ako vidim nikto tu nema ziadne pripomienky k fungovaniu ZSHL a tak isto ani k pravidlam tak ja sem svoj nazor napisem. Bolo by dobre, keby sem napisalo viacej ludi svoje nazory, aby sa vedel aj vybor ZSHL pripravit na ligovu schodu, alebo aspon pripravit nejaky program schodze.

Napisem sem svoje nazory su moje nie mojej organizacie DHZ Podunajské Biskupice!!!

1.startovanie - rozhodnime sa uz konecne ci zvukovy signal ( pistol ) alebo zavora. Podla mna sa vyhneme zbytocnym diskusiam v pripade pistole "nas zle odstartovali" slovosled " pretekari na miesta pripravte sa" pozor" vystrel nebol dodrzany bol rychli, alebo pomali. Pre mna nie je vyhovorka, ze nie sme na to zvyknuti, lebo chodime po sutaziach a v takych cechach by nas poslali hned domov a nic by sa nas nepytali. Ale mi stale diskutujeme stale do okola.
Moj nazor, ked pistol tak si vyskolme rozhodcov aspon s kazdeho jedneho ligove druzstva, kde by si prebrali striktne pravidla a dodrziavanie slovosledu pri startovani. V pripade zavori by sa kazde druzstvo startovalo samo a nezatahoval by som do toho ziadnu osmu osobu.

2. rozhodcovia - Na ligovej schodzi by sa mohlo spravit zrebovanie rozhodcov na jednotlive ligove sutaze. Vyhneme sa zbytocny hadkam, ze kazdy si tam dotiahne niekoho s kym ma dobre vztahy a pod. Za verdikt rozhodcu by zodpovedal vybor ZSHL! Na zaklade toho si kazde ligove druzstvo urci jedneho ( ale ja navrhujem dvoch ludi ) co sa daju vyskolit za rozhodcu ZSHL. Moze sa stat, ze ten jeden orochie, alebo iny dovod, aby ho vedel niekto zastupit.

3.terče - tema s ktorou sa stretavame rok co rok...Su makke, nesvietia a pod. zalezitosti. Kazda organizacia vlastni casomieru, ktora sa da prisposobit k jednotlivym tercom je to, len otazkou konektorv. Nebolo by zle zostrojit si sadu tercov, ktore by sa pouzivali na ligove sutaze a boli by majetkom ligy. Vyhneme sa podozreniam a hlavne kazde kolo bude jednotne.

4.sponzori - neviem, ako Vas, ale mna tato tema velmi zaujima. Povedzme si kto by mal tieto veci riesit? Je jednoduche zaplatit startovne na rok a potom chodit na sutaze a na konci cakat, ze co asi dostane za cenu. Mali by sme vyriesit tuto zavaznu temu.

5.Vedenie ZSHL nakolko nas caka opat volba noveho vedenia mali by sme si stanovit prava a povinnosti jednotlivych funkcii. Lebo do dnesneho dna sam neviem, ake ma povinnosti predseda ZSHL ani clenovia vyboru... nechcem, aby ste to zobrali, ako nejaky utok, len by bolo dobre spisat aj tieto body, aby nik do buducna niekoho z niecoho neobvinoval, ze toto, alebo hento si nerobi.

6.Bodovanie - upravit bodovaciu tabulku a to za 6.miesto – 9, 7.miesto -7. 8.miesto – 5, 9.miesto – 3 a 10.miesto – 1 bod. Moj navrh davat body aj za ucast ( 5 bodov ) Ak napr. Druzstvo nedokonci svoj utok z nejakych technickych dovodov ( prasknuta hadica, rozprasovanie prudnice, nenastartovanie stroja ) aj v tom pripade. Nevztahuje sa to na druzstvo,ktore ukonci svoj pokus s D ckom.


Zopakujem to pre istotu este raz „ nazory uvedene vyssie su moje nazory nie nazory mojho zboru Podunajské Biskupice“


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: ZSHL 2011
PoslaťNapísal: Štv 13. Jan 2011 11:24:25 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 12:08:13
Príspevky: 127
Dino, pekne si to napisal, je jasné, ze ked to chcem mat poriadne a nechceme mat hádky, tak s tým treba nieco sprait, lebo ani mna nebaví sa stále pozerat na kazdotýzdenné hádky, ci na sútazi, ci tu na stránke, ale zas, sme ludia a co ludia robia, nikdy nebude 100%-né, ale skúsme sa k tomu aspon priblízit, súhlasím s tebou s tými jednotlivými bodmi, aj, ked sa do toho velmi nezapájam, lebo este studujem a nemám tolko casu na takéto veci, ale casom sa posnazím aj ja dopomoct, sútaze ma velmi bavia, chodím na kazdú jednu, kam ideme ako DHZ-ka a som rád s vami...


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: ZSHL 2011
PoslaťNapísal: Sob 22. Jan 2011 13:08:20 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 12:08:13
Príspevky: 127
no, Pocujte, tolko sa tu rozoberajú terce, rozhodcovia, vsetko jednotné aby bolo, jasne, chápem, liga, vsetci, vsetko jednotné, ale kde máme potom jednotné masiny? preco niekomu tlacia tak a niekomu tak?sak, ked chceme mat tak strikne vsetko jednotné, preco nezacneme tým základom, alebo potom aj napríklad oblecením....jedny behajú v sponovkách, druhý v monterkách, jedny v takých prilbách, druhý v onakých....co Dino? hlavne na teba sa pýtam, coo vzdy tie terce chces presadit svoje...toto nepisem, ako sám za seba, al za celú DHZ Boldog, mal som vcera s nimi mensí konflikt, kde sme to riesili, ale je to pravda, ked si to tak vezmete


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: ZSHL 2011
PoslaťNapísal: Sob 22. Jan 2011 15:24:43 
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 20. Feb 2010 9:39:06
Príspevky: 118
Bydlisko: Tomášov - TEAM DHZ Podunajské Biskupice
Trocha cudna reakcia Ignac pises asi podla toho, ako sa vyspis...precitaj si svoju reakciu na moj odkaz vyssie, ze ty suhlasis, davas za pravdu, ale nemas cas sa tomu venovat. A teraz ma ides z niecoho obvinovat. Ti to vysvetlim postupne :

1. na nikoho som netlacil, aby zobral moje terce. Ak si dobre spomeniem boli v Čenkovciach, Čil.Radvani v Šenkviciach v Gajaroch v Kyselici a v Podunajskych Biskupiciach ak som na niekoho zabudol sorry. Kludne sa mozes opytat spomenutych DHZ ci som sa ponukal s tercami. Zavolali nam ci ich mozeme doniest my sme povedali, ze ano a bolo to vyriesene.

2. Ak chcete sutazit s jednotnymi masinami chodte na vychod tam maju myslim ligu "PS12" bez uprav. Moj nazor kazdy sutazi s takou masinou na, aku ma a po druhe Ty si taky macher, ze vies posudit, aka masina stoji na zakladni? Lebo ja nie... Poviem ti, ze je par 15 kovych masin, ktore dokazu zatlacit na rovnakej urovni, ako 18 ky. Presny objem masiny nezistis bez toho, aby si dal dole hlavu valcov atd. atd. nebudem zachadzat do detailov.

3. Co sa tyka oblecenia nemozeme stanovovat kto v com ma bezat. Je to na kazdeho rozhodnuti niekto sa citi dobre v monterkach niektoch v teplakoch a niekto v bezeckych nohaviciach. 100 ludi sto chuti. Spomenul si aj prilby tak ti na to odpoviem liga by schvalila napr. prilby CAMP kus stoji od 33-39 Eur krat 7 to je cca 231 Eur, ked pocitam tu nizsiu sumu. By ste zaplatili tolko penazi na prilby, len preto, aby ste mohli bezat ligu? Lebo ja nie. Liga nikde nestanovuje kto v com ma behat jedine tolko "ze kazde druzstvo musi byt jednotne oblecene"

Ak som nahodou nezodpovedal na niektoru tvoju otazku oprav ma. Rad ti na ne odpoviem.


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: ZSHL 2011
PoslaťNapísal: Sob 22. Jan 2011 18:24:13 

Registrovaný: Pon 08. Mar 2010 14:55:22
Príspevky: 19
tu musim silno suhlasit s Dinom ako to co si napisal hore je pekna blbost povedane na rovinu...je vec kazdeho druzstva ako sa oblecu a spomenul si rovnake mašiny??????? :roll: vraciame sa o niekolko urovni a rokov dozadu???trapi vas ze niekomu tlači mašina lepšie a niekomu horšie???zožente si novu...a lepsiu...


Hore
Offline Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 23 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 2 hodiny


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Slovenský preklad.