Aktuálny čas je Pia 19. Apr 2024 8:45:46


Všetky časy sú v GMT + 2 hodiny




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 23 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: ZSHL 2011
PoslaťNapísal: Pia 28. Jan 2011 21:41:20 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 20:14:24
Príspevky: 62
risokos píše:
roman píše:

Riško to bol len nápad ak sa s tým väčšina nezdodne nič sa nedeje. Pravidlá tých tebou spomenutých líg nepoznám ale bol som na oktober cupe a pred tým na leninovi a tam s tým nebol problém. Určite ani mne by sa nepáčilo keby mi niekto takto zobral pohár pred nosom ale podla mňa viac by ma potešilo keby som porážal hoci aj z viacerých družtiev pozbierané družstvá a myslím si, že v ZSHL je 5-6 mužstiev ktoré by to dokázali a v neposlednom rade ja celé súťaženie beriem ako zábavu. Aj s tým súhasím, že ak je stanovené v ligových pravidlách jeden požičaný tak nech sa toho drží ale vieš dobre aj ty, že niekedy je taká situácia, že v mužstve máš len piatích a chcú ísť na súťaž ako im povieš, že nechodte? Práve pre toto sa treba dohodnúť na schodzi na všetkom do detailov aby potom nedošlo k nedorozumeniam a vždy sa dá nájsť nejaký kompromis. Vieš málo mužstiev organizuje dve súťaže za rok aby si ich rozdelil na ligovú a neligovú. Hej ak sa jedná o súťaž ako máte vy zvlášť ligovú a zvlásť neligovú tak potom sa to dá ale ak máš len jednu a zaradenú do ligy tak nejaký kompromis musí byť a tým nechcem povedať, že ja chcem chodiť na súťaže vždy s dvoma požičanými aj v sezone 2010 sa nám to stalo dva krát a ako som ti písal nemohol som chalanom povedať, že nechodte. Určite radšej pojdem na ligovú súťaž kde je viac kvalitných mužstiev ako na nejakú do ,,Hornej Dolnej" kde bude cca päť mužstiev a z toho dve s 12 kou a možno ostatný s 15 kou a ešte sa ide na dve kolá tak im to tam natreš. Ale veď sa to všetko vyrieši na schodzi u Vás kde sa teším. p.s Dúfam že možem dojsť? :D


no ja neviem ale mne by sa nechcelo bezat s takym teamom (pomiesanym) to sme mohli aj na superpohar poslat take teamy zmiesane len s najlepsimi :D a ktomu ze chces ist na sutaz a nemas ludi,mi sme mali ten isty problem na zaciatku ligy nemali sme koho dat na rozdelovac,museli sme tam dat chlapca zo ziakov.nebolo by nam lahsie pozicat si niekoho?? a este k sutaziam,tento rok sme robili 3 :lol: :lol: ale keby sa dalo tiez by sme radsej mali ligovu nocnu nech sa to spravy jednym vrzom ale co sa mame pobit zo senkvicamy o datum,proste to nejde tak mame ligovu dennu a v nedelu.ale nocna sa tiez bezi podla pravidiel :D pred dvoma rokmy sa tam postavili chalany s kosolnej na start druhy krat,len par ich tam bolo vymenenych a startovne mali zaplatene,tak som ich poslal odtial dole a nech si idu startovne vypytat naspat a hotovo,nemozes to robit podla nalady na zaciatku sutaze tak a pri konci inak (za kapra sa omluvam ale nebol som v danej situacii pritomny ) . no ku nam mozes prist hoci kedy a ked budes mat 60€ tak mozes ist aj do zasadacky :lol: :lol: :lol:


Rišo my nie sme pomiešaný z najlepších to by si musel behať potom ty kôš u nás. :D a toľko penaží zas nemáme. na rozdiel od vás mi nemáme ani žiakov a ani dorast a v polke sezony sa ťažko hladá niekto.jaj a nikdy na žiadnej súťaži sme sa nepostavili na štart dva krát. ale veci sa riešia a túto sezonu to bude už asi v pohode. p.s ked som bol u Vás cez leto tak ani vtedy som nemal 60 euro a pustil si ma do zasadačky. :D :D :D


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: ZSHL 2011
PoslaťNapísal: Sob 29. Jan 2011 9:37:48 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 11:45:59
Príspevky: 71
Bydlisko: Zeleneč
roman píše:


Rišo my nie sme pomiešaný z najlepších to by si musel behať potom ty kôš u nás. :D a toľko penaží zas nemáme. na rozdiel od vás mi nemáme ani žiakov a ani dorast a v polke sezony sa ťažko hladá niekto.jaj a nikdy na žiadnej súťaži sme sa nepostavili na štart dva krát. ale veci sa riešia a túto sezonu to bude už asi v pohode. p.s ked som bol u Vás cez leto tak ani vtedy som nemal 60 euro a pustil si ma do zasadačky. :D :D :D


takze v lete to uz bude v pohodke budete chodit na vsetky sutaze a ja sa aspon naucim vas jazyk :lol: :lol: :lol: ved ja ta chapem ze je to na figu ked 5 ludi chce bezat ale nemozete,dabre ze nechcete hrat futbal to by si mal este horsie :lol: :lol: :lol: ale ved ti si tiez dobry na kosi ja som vlastne este pomalsii ja sa tam zdrzujem aj srobovanim :lol: :lol: :lol: roman je to ligova schodza a ako si si uz vsimol na uvodnej strane program tak vsetky veci sa budu riesit az po zaplateny.ale kludne prid ved po schodzy ta tam pustime za polovicu :lol: :lol:


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: ZSHL 2011
PoslaťNapísal: Sob 29. Jan 2011 13:04:53 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 20:14:24
Príspevky: 62
risokos píše:
roman píše:


Rišo my nie sme pomiešaný z najlepších to by si musel behať potom ty kôš u nás. :D a toľko penaží zas nemáme. na rozdiel od vás mi nemáme ani žiakov a ani dorast a v polke sezony sa ťažko hladá niekto.jaj a nikdy na žiadnej súťaži sme sa nepostavili na štart dva krát. ale veci sa riešia a túto sezonu to bude už asi v pohode. p.s ked som bol u Vás cez leto tak ani vtedy som nemal 60 euro a pustil si ma do zasadačky. :D :D :D


takze v lete to uz bude v pohodke budete chodit na vsetky sutaze a ja sa aspon naucim vas jazyk :lol: :lol: :lol: ved ja ta chapem ze je to na figu ked 5 ludi chce bezat ale nemozete,dabre ze nechcete hrat futbal to by si mal este horsie :lol: :lol: :lol: ale ved ti si tiez dobry na kosi ja som vlastne este pomalsii ja sa tam zdrzujem aj srobovanim :lol: :lol: :lol: roman je to ligova schodza a ako si si uz vsimol na uvodnej strane program tak vsetky veci sa budu riesit az po zaplateny.ale kludne prid ved po schodzy ta tam pustime za polovicu :lol: :lol:


Riško nie je problém veď v Biskupiciach sme tú výučbu už začali. jaj tiež šrobujem ten koš inak by ako držal na savici? :mrgreen:


Hore
Offline Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 23 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Všetky časy sú v GMT + 2 hodiny


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Slovenský preklad.