Aktuálny čas je Štv 25. Apr 2024 11:24:11


Všetky časy sú v GMT + 2 hodiny




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: rozhodcovia
PoslaťNapísal: Ned 25. Júl 2010 14:42:43 

Registrovaný: Str 03. Mar 2010 21:02:51
Príspevky: 120
Bydlisko: Voderady
Chcel by som upozornit vsetkych členov ligy na problemi s rozhodcami. Začínalo to so striedaním rozhodcov na štarte, pričom každý mal iné tempo štartovania, a tlak mi stúpal na poslednom kole v Pate. Dvom družstvám žien pomáhali dvaja chlapi a dvaja rozhodcovia to nedokázali ustrážit, lebo sa niekde rozprávali. Rozbo s výhovorkou že je len štarter (v Šenkviciach som ho zase ja upozornoval na pomahanie ženam z Boldogu) a Jano kontroloval material na pripravnej zakladni - myslim že tam mal byt dalši rozhodca nie? Mne bolo povedane na to pomahanie sak na to upozorni - mne ako divakovy. Hlavne že rozhodcovia maju pekne vestičky s napisom.
Na problemi s rozhodcami sme upozornovali uz pred vstupom do ligy. Tým sme podmieňovali svoju účasť.Náprava sa nestala, práve že sa mi to zdá ešte horšie a úroveň ligy ide raketovým tempom dole.


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: rozhodcovia
PoslaťNapísal: Ned 25. Júl 2010 17:21:56 
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 20. Feb 2010 9:39:06
Príspevky: 118
Bydlisko: Tomášov - TEAM DHZ Podunajské Biskupice
Ked nie terce tak rozhodcovia...Mirec do Dvornikov mas co pripravene???


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: rozhodcovia
PoslaťNapísal: Ned 25. Júl 2010 17:37:02 

Registrovaný: Ned 25. Apr 2010 19:52:27
Príspevky: 24
Mirec, sorry že sa to stalo. No na začiatku súťaže sme to mali my medzi sebou dohodnute inak. Mal to pod kontrolou štarter, no ja som to zabudol povedat potom Rozbovi. Na ospravedlnenie, aj ked len male, že sa nešlo o ligove družststva. Tie zo ZSHL už o tom vedia, tak sa aj tak spravaju. Mal som to spomenuť na uvodnom nastupe aj pre ine DHZ-tky. Takže ešte raz sorry, zlyhal ludsky faktor, čiže JA.


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: rozhodcovia
PoslaťNapísal: Ned 25. Júl 2010 18:20:05 

Registrovaný: Str 03. Mar 2010 21:02:51
Príspevky: 120
Bydlisko: Voderady
Dino ja som zvedavy co liga pripravy . Mimochodom poukazujem nie na krivdu na nas, ale na vsetky ženske družstva ktoré sa súťaže zúčastnili a chystali sa same. Viem vy ženy nemate tak ta to netrapi. Ty nemusis nikomu vysvetlovat prečo im to chystaju chlapi ...atď.
K Janovmu prispevku len tolko že chyby sa stavaju. Berem. Len ich je okolo rozhodcov akosi vela.
Dalsa vec je nepozeram len na LIGU ale na sutaz ako taku. Čiže je mi jedno ci su tie ženy v lige alebo nie, pravidla su pravidla.


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: rozhodcovia
PoslaťNapísal: Ned 25. Júl 2010 20:43:16 

Registrovaný: Str 14. Júl 2010 21:31:40
Príspevky: 3
Dino to si myslíš, že nemáme nič iné na práci len sa hádať za ligu? Sú stanovené pravidlá tak nech sa dodržujú, to čo máš akú predstavu o tom? Tak sme si nemali stanoviť žiadne pravidlá a bude pokoj. Na nástupe bolo všetkým veliteľom povedané,že sa ide podľa pravidiel ZSHL. Tak čom? To aby muži chystali ženám hadice považujem za neprípustné. A rozhodcovia si musia dávať na takéto veci pozor. A ešte jedno, ako ženské družstvo v lige mám právo upozorniť na porušovanie pravidiel.Si iného názoru? Ak áno tak v lige nemáme čo robiť ak bude podvádzanie povolene. Opakujem, treba si dávať pozor na to aby rozhodcovia sa venovali príprave,teda dĺžke prípravy, nastaveniu náradia, počtu členov na príprave, atď. Chyby sa stávajú, treba sa im vyvarovať.


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: rozhodcovia
PoslaťNapísal: Ned 25. Júl 2010 21:18:38 

Registrovaný: Ned 11. Júl 2010 21:35:42
Príspevky: 7
Ja si myslím , že tie pravidlá sú stanovené, tak by sa mali dodržiavať!! Som zvedavá , keby mi ženy s Voderád by nechali našich chalanov nachystat veci na útok a či by sa na to nikto neozval!!!!Pochybujem , že by sa na to všetci pozerali a nič nato nepovedali!!!!!Takže asi tak.A úrážať nás tím , že si furt volačo vymýšlame a máme stažnosti je dosť trápne , lebo mi chceme aby ta liga bola proste spravodlivá ! Nič viac!


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: rozhodcovia
PoslaťNapísal: Ned 25. Júl 2010 22:09:52 
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 20. Feb 2010 9:39:06
Príspevky: 118
Bydlisko: Tomášov - TEAM DHZ Podunajské Biskupice
Miro, Majka ja proti Vam nic nemam. Ja si svoj nazor tiez napisem a mozno sa priklonim na Vasu stranu. Vsetci holdujeme hasicskemu sportu robime to zo srdca a nie z donutenia. Je velmi smutne, ked si clovek po tolkych rokoch nevie pripravit svoje vlastne naradie k poziarnemu utoku a je odkazany na pomoc inych. Podla mna tam nema co hladat. Tiez ma trapia niektore veci. Vcera som sa zameral na ligove druzstva a poviem Vam, ze je velmi smutne, ked po piatich ligovych kolach druzstva nevedia, ze, ako je to pri starte a hned sa postavia, ako telce na startovaciu ciaru a to ich rozhodcovia 4. kola pred tym neustale upozornovali, ze krok dozadu a doteraz sa to nenaucili. Startovanie : mate dve druzstva nacvicte si startovanie nech muzov startuju zeny a zeny muzi. Je to v pravidlach tak preco to nevyuzit? A potom nebude ziaden problem s rychlostou pri starte.
A este jednu vec mozno nie som sam, ale ZSHL je nasa liga a my sa hned posereme, ked na nase sutaze zavitaju aj druzstva, ktore behaju inu hasicsku ligu. Vid vcera druzstvo uz stalo na startovacej ciare kosikar upozornil rozhodcu na kos. Ten mu umoznil, aby si ho isiel napravit a s nim naraz islo aj cele druzstvo k zakladni a konktrolovali si naradie. Sme makky!!!!! A to nie sme o nic horsi, ako oni. Tak, len tolko k tejto teme.


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: rozhodcovia
PoslaťNapísal: Pon 26. Júl 2010 22:10:54 
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 20. Feb 2010 9:39:06
Príspevky: 118
Bydlisko: Tomášov - TEAM DHZ Podunajské Biskupice
Rozbo pre mna by si nejake EURI nenasiel, ked sa uz tak rozhadzujes? :D :lol:


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: rozhodcovia
PoslaťNapísal: Uto 27. Júl 2010 10:13:17 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 20:14:24
Príspevky: 62
Rozbo píše:
no mal by som jeden návrh Mirko .

V Dvorníkoch mozes robit startera a hl.hozhodcu co Ty na to? predpokladam ze tuto ponuku nezoberies a zase len budes hulakat ako na stadione na mna a pritom som Ti povedal ze som len starter a nie hlavny rozhodca ale aj tak som to utekal rychlo riesit ved na to som aj ja tam !!!!!! ja Ti aj zaplatim kludne 100 euro a ked neurobís ziadnu chybu dostanes dalsich 100
BERIES??????

Dino nepostrehol som ze by som ja (ani chalani z Päty) zmäkol ked stalo druzstvo mimo zshl teda napriklad thhl na štarte . Je to Tvoj nazor a ja ho akceptujem ak si to tak videl a lamal som sa neprirodzene v kolenach

PS: neuverite ale uz sa tešim (a asi nas je vela) co Vy dvaja vymyslite zase po Dvornikoch :-)



Kua škoda, že nie som doma tých 100 ečiek by som bral aj ja. P:S a ja naozaj nerobým chyby :D


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: rozhodcovia
PoslaťNapísal: Uto 27. Júl 2010 21:31:34 

Registrovaný: Str 03. Mar 2010 21:02:51
Príspevky: 120
Bydlisko: Voderady
Rozbo eurka si šanuj, ale ja ti toho rozhodcu v klude budem robit. Ak to nechce robit niekto z domácich. Nerád by som niekomu bral funkciu.


Hore
Offline Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 2 hodiny


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Slovenský preklad.