Aktuálny čas je Ned 28. Apr 2024 4:23:10


Všetky časy sú v GMT + 2 hodiny




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 36 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: terče
PoslaťNapísal: Uto 13. Júl 2010 0:48:30 

Registrovaný: Ned 20. Jún 2010 11:00:34
Príspevky: 11
chcel by som na margo tercov poznamenat,len jedno.vybor by sa mal dohodnut na tom aby sa pocas ligy pouzivali len jedny terce,aby sa nemohlo polemyzovat o tom ako su nastavene a svetla by mohli byt modre vybojky.je to predsa len lepsie viditelne.


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: terče
PoslaťNapísal: Uto 13. Júl 2010 7:24:50 
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 20. Feb 2010 9:39:06
Príspevky: 118
Bydlisko: Tomášov - TEAM DHZ Podunajské Biskupice
Jedno riesenie tu je zacnime pouzivat plechovky, ako v Zalesi merat cas so stopkami a ziadne prebliknututie, alebo nezastavenie casomieri nehrozi.


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: terče
PoslaťNapísal: Uto 13. Júl 2010 12:44:58 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 11:45:59
Príspevky: 71
Bydlisko: Zeleneč
Dino píše:
Jedno riesenie tu je zacnime pouzivat plechovky, ako v Zalesi merat cas so stopkami a ziadne prebliknututie, alebo nezastavenie casomieri nehrozi.

dino zase sa neurazaj,neni tvoja vina moze sa stat.pozri my mame casomieru za 4 000€ a stalo sa nam to iste,baby z voderad striekali terce zasvietili a cas stale isiel.treba si vediet aj priznat chybu,my sme si priznali a baby opakovali.ja som za to nemohol ze sa casomiera nezastavila a ty tiez nie.tie tvoje terce su dobre,troska mäke ale aspon su dobre casy :D aspon niekedy :D


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: terče
PoslaťNapísal: Uto 13. Júl 2010 13:07:52 
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 20. Feb 2010 9:39:06
Príspevky: 118
Bydlisko: Tomášov - TEAM DHZ Podunajské Biskupice
Riso ja sa vobec neurazam stojim si za svojimi tercami aj za Zolovimi nakolko sme ich spolocne robili. Keby som si za ne nestal ver mi, ze by som tu nenapisal ani pismenko vonkoncom by som to neriesil.Nieco take, ze svetlo zabliklo nepripada do uvahy. Dal som si tu namahu a preveroval som si mozne zavady koncoveho spinaca aj v zahranici konkretne vo francuzku a odbornici, ktori maju dlhorocne skusenosti potvrdili, ze je nemozne, aby v pripade dvojpoloveho spinaca zopol, iba jeden kontakt. A, ked sme uz pri tom casomiera, ktoru som vyrobil nepotrebuje mat ziadne relatka na udrzanie impulzu staci mu mali impulz a okamzite zastavi. To znamena, ze, ked aj doslo ( co je nemozne ) k nezopnutiu relatka pri terci casomiera by to urcite zachytila.

P.S. v pripade Vasej sutaze ste boli organizatormi Vy ste rozhodovali o tom ci opakovat, alebo nie. Ale v pripade soboty boli organizatori Gajary a sutaz bolo zaradena do serialu ZSHL. Voderady su v ZSHL takze o tomto ich probleme mal vseliak rozhodnut vybor a nie ja.


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: terče
PoslaťNapísal: Uto 13. Júl 2010 20:56:08 

Registrovaný: Str 03. Mar 2010 21:02:51
Príspevky: 120
Bydlisko: Voderady
Dino neviem citam svoje prispevky stale dokola, ale nevidim tu ziadny utok konkretne odo mna na teba. Proti tebe ako osobe nic nemam. Nejake VY ??? Ako sa tu uz pisalo nasim babam sa tyzden dozadu stala podobna vec a stalo ich to prve miesto.Berem stava sa. Mna len stve (moc ma stve) riesenie vyboru tejto velmi nejasnej situacie. Zober si ze ja som nemohol hlasovat lebo som podaval protest a Zolo ako spolumajitel??? (neviem ako to mate )mohol. Viem hlasoval za cele DHZ PB, ale ved to pozname...
Tiez sa tym nemienim uz zaoberat nic uz nezmenim. Len to otočilo moj nazor na ligu. Ne na teba lebo viem kolko casu musis venovat napr. len tejto stranke.


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: terče
PoslaťNapísal: Uto 13. Júl 2010 21:16:54 

Registrovaný: Ned 20. Jún 2010 11:00:34
Príspevky: 11
Dino spravna poznamka,my sme boli organizatori a mozem povedat,ze to nebolo zo zaciatku boh vie co!Myslim teraz tu organizaciu z nasej strany.O tom som hovoril aj s Rozbom.Kaslat uz na tie terce,len som chcel povedat to,aby ked bude na rok zasa vybor ligy,tak nech sa tam prerokuje to aby sa stale v lige pouzivali jedny terce.priklad nech sa to zohladni aj v zapisnom do ligy.potom nehrozi taka situacia aka tu nastala teraz.


Hore
Offline Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 36 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Všetky časy sú v GMT + 2 hodiny


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Slovenský preklad.