Aktuálny čas je Ned 28. Apr 2024 14:46:20


Všetky časy sú v GMT + 2 hodiny




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 36 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: terče
PoslaťNapísal: Ned 11. Júl 2010 22:38:47 

Registrovaný: Pia 02. Apr 2010 20:24:51
Príspevky: 8
Bydlisko: Voderady
Roman, tak teraz si sa dobre pomylil...okrem par bodov zo Senkvic a potom co sa nam stalo v Gajaroch mame tri sutaze bez jedineho bodu a ty si myslis ze sa s tym da este nieco spravit?som rad ze aspon ty si optimista :) a diky za podporu...


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: terče
PoslaťNapísal: Pon 12. Júl 2010 8:16:51 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 20:14:24
Príspevky: 62
danox rozdelovac píše:
Roman, tak teraz si sa dobre pomylil...okrem par bodov zo Senkvic a potom co sa nam stalo v Gajaroch mame tri sutaze bez jedineho bodu a ty si myslis ze sa s tym da este nieco spravit?som rad ze aspon ty si optimista :) a diky za podporu...


Dano jasné že sa dá, treba vyhrať všetky súťaže čo sú do konca a uvidíš koľko bodov budete mať. :D


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: terče
PoslaťNapísal: Pon 12. Júl 2010 18:59:14 

Registrovaný: Sob 20. Mar 2010 12:36:07
Príspevky: 100
no z toho videa neni nic vidiet, takze tazko povedat ci sa to prudarovi len zdalo....alebo nie?


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: terče
PoslaťNapísal: Pon 12. Júl 2010 19:25:20 
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 12:08:03
Príspevky: 11
Bydlisko: Bratislava, Podunajské Biskupice
ale vidno že nezablikol...prúdár tráfal všade len nie do stredu...a tie terče niesú z cukru ako to sem niekto napísal...treba trafiť do stredu a až potom sa to vypne :!:


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: terče
PoslaťNapísal: Pon 12. Júl 2010 20:53:54 

Registrovaný: Str 03. Mar 2010 21:02:51
Príspevky: 120
Bydlisko: Voderady
chlapci očom ? trafil stred ne ako tu pises ze vsetko len stred ne, a aj na tom videu je vidiet ze dokonca 3x slabucko preblikol. dal som si to na celu obrazovku a je to tam jasne vidiet


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: terče
PoslaťNapísal: Pon 12. Júl 2010 21:03:52 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 11:45:59
Príspevky: 71
Bydlisko: Zeleneč
miro ma pravdu,ja si to tu pustam stale do kola uz 3hodiny a urcite ten terc preblikol a stred trafil hned


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: terče
PoslaťNapísal: Pon 12. Júl 2010 21:10:24 
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 20. Feb 2010 9:39:06
Príspevky: 118
Bydlisko: Tomášov - TEAM DHZ Podunajské Biskupice
Som si povedal, ze sem uz nenapisem, ale nedalo mi... Chalani teraz su, len dve skupiny ludi, ktori videli a nevideli v tomto jasno uz nikdy nebude...moje posledne slova k tejto teme.


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: terče
PoslaťNapísal: Pon 12. Júl 2010 21:19:53 

Registrovaný: Str 03. Mar 2010 21:02:51
Príspevky: 120
Bydlisko: Voderady
Dali ste sem video ako dokaz, ale proti komu. Poviete si ze som zaujaty, ale ja to vidim aj na tom videu.


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: terče
PoslaťNapísal: Pon 12. Júl 2010 21:27:53 
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob 20. Feb 2010 9:39:06
Príspevky: 118
Bydlisko: Tomášov - TEAM DHZ Podunajské Biskupice
Miro vyprosim si, aby si neustale spominal moje meno v pripade tohto incidentu. Mozes to urobit s tymi co proti tebe hlasovali, ale nie somnov co za to vobec nemoze. Nezaraduj ma do ligy, lebo ja v nej nemam ziadnu funkciu som, len obycajny sutaziaci. Ale vety v podobe VY si nechaj pre seba. Predpokladam, ze nemas sedem rokov tak konkretne menuj o koho sa jedna. Sam si mal moznost vidiet, ze som nebol pritomny v pripade ziadnej ligovej schodze, kde sa preberali veci ohladom ZSHL. Staram sa o web stranku to je cele. Ak mas somnov problem tu mas cislo 0918 700 959. Ale do ligy ma nemontuj!!!


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: terče
PoslaťNapísal: Pon 12. Júl 2010 23:21:49 

Registrovaný: Ned 11. Júl 2010 21:35:42
Príspevky: 7
Proste stalo sa chalani.už sa stím nič nespravíte ...bohužial všetci skoro sme videli , že to prebliklo a proste striekal aj predtím útok za svojich mužov a tam mu to zasvietilo . Ale tak bolo nefér , že sa hned automaticky nedalo opakovať útok . A ste tam riešily neviem čo , keby sa klude nechá zopakovať , by to všetko bolo fér .Môj názor na to . Napr.Nám babám v Zelenči nezastavila časomiera a pritom svietily obidva terče .A automaticky sa nám dal opakovať útok .Bez problémov .Keby sobotu to bola nie denná ale nočná , tak by tiež všetci podla mna zrozumitelne videli ako to prebliklo . Škoda bol to krásny útok našich chalanov , len im nebolo doprajte vyhrať - len ma mrzí , že na tej lige robily s toho prúdničara debila , najprv teorie štýlom - že on netrafil stred - potom že to bol odraz slnka a neviem čo všetko ešte . Myslím , že prúdničar neni osprostený aby nevidel , že zabliklo. Takže nechápem jak to , že nezastavila časomiera. Ale stáva sa no :( Hádkami sa nič nevyrieši , elbo je vidno že každý ma na všetko iný názor .


Hore
Offline Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 36 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 2 hodiny


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Slovenský preklad.