Aktuálny čas je Pia 29. Mar 2024 15:58:22


Všetky časy sú v GMT + 2 hodiny




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
Autor Správa
PoslaťNapísal: Ned 24. Júl 2011 10:55:24 

Registrovaný: Ned 25. Apr 2010 19:52:27
Príspevky: 24
Ešte raz sa ospravedlňujem všetkým hasičským družstvám z ligy a najmä dievčatám z Voderád a chlapcom z Drahoviec. Je my to strašné ľúto v mene celého hasičského zboru v Pate, že to dopadlo ako to dopadlo. Nikto z nás to však neurobil náročky. Nikto z nás nepotrebuje poškodzovať jedno či druhé družstvo. Veď ja tým naším vravím, že my sme vlastne jedna veľká rodina, čo sa skoro pravidelne každý víkend stretáva od mája do septembra. Ani jeden z nás by úmyselné neublížil ani jednému družstvu, ani jeden z nás by neublížil rodine. Tí, čo ste tam boli ste boli svedkami toho, že sme naozaj robili čo sa dalo. Chybu sme chceli odstrániť. Snažili sa súťaž zachrániť, aby sme ju dokončili aspoň v rámci našej pohárovky. Nepodarilo sa a sami sme boli dosť sklamaný. Sklamaný, že naše úsilie z organizovať súťaž vyšlo prakticky nazmar. Sklamaný , že čas ktorý sme obetovali pri organizácii súťaže, bol prakticky zbytočný. Sklamaný z toho, že sme niektorým ľuďom pokazili ich deň. Ja osobne, Ján Borkovič sklamaný z toho, že ľudia ktorý vedia čo obnáša organizácia takejto súťaže, čo všetko treba zabezpečiť, ľudia ktorých som považoval za priateľov po nás vykrikujú že sme kokoti. Pri záverečnom vyhodnotení, kde sú naši priatelia, naša rodina sme označovaný za kokotov. Ďakujeme, ale môžem vás ubezpečiť že ti ,,kokoti“ skutočne urobili všetko čo mohli v danej situácii urobiť. Technická závada však bola nad naše sily, mrzí nás to a je to dráhe poučenie aj pre nás


Hore
Offline Profil  
 
PoslaťNapísal: Pon 25. Júl 2011 21:00:11 

Registrovaný: Str 03. Mar 2010 21:02:51
Príspevky: 120
Bydlisko: Voderady
K tomu čo sa stalo na nástupe chcem len povedat že to nebolo ok. Mrzelo to aj mna ale tiež ma mrzí že koli 1 členovi, ktorý bol fest pod parou a za striezva neverim že by to urobil sa rozprava o všetkých voderadanoch že sa hneváme všetci na Laca z kyselice a vlastne na všetkých. Nieje to vobec pravda. Ja osobne som do Laca tlačil aby to nechal tak ved to bolo fakt len par minutiek naviše (3), ale mal pravdu, bolo to podla pravidiel ktoré sme si odsúhlasili a nakoniec aj tak sa to neodstránilo takže je to jedno. Nehnevám sa na neho a ani v tej chvíli som sa na neho nehneval. Ale pochopte prosím aj naše reakcie. Začalo to aférou skorovítazstvo v Gajaroch minulý rok. To už ani neriešim. Potom konečne výhra v Čiližskej radvani bez pohárov :-DDDD a ďalšia skorovýhra v Pate. Zahrá vám na nervy ked viete že ste vyhrali, máte 20 bodov, najlepšieho prúdničiara a zrazu nič. A navyše babám stačilo na posun na 1. miesto dokončiť útok ako kolvek.
Takže ešte raz. Niesme nasraní na všetkých. Len podla mna bola podcenená situácia s časomierou. Isť na ligovú sútaž s novou časomierou bolo riziko, ktoré sa aj patanom vypomstilo. Je niečo iné skúšať na tréningu a na súťaži. Ok stalo sa ale zase na to doplatili Voderady a aj Zeleneč.


Hore
Offline Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v GMT + 2 hodiny


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Slovenský preklad.