Aktuálny čas je Str 24. Apr 2024 12:39:08


Všetky časy sú v GMT + 2 hodiny




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 12 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Bodovanie súťaží ZSHL
PoslaťNapísal: Str 13. Mar 2013 10:09:03 

Registrovaný: Pon 08. Nov 2010 8:54:00
Príspevky: 42
Bydlisko: Trenčianske Bohuslavice
Kedze som tiez za vylepsenie a hlavne pozdvihnutie ligy tak moj nazor je taky zeby sme si aspon troska mohli zobrat priklad napr. zo SMHL ... maju podmienky jasne a kazdy ich dodrziava. Kedze sme v lige kratko nechcem do toho velmi zasahovat ale myslim si ze mam toho odbehnuteho dost nato aby som mohol vyjadrit nazor. Zacal by som tym ze novacik v lige nedostane prve 2 roky ligove kolo, taktiez by som hodnotil trat, zabezpecenie bufetov, parkoviska a WC. Kedze sa to robi pre ludi tak kazdy sa tam chce dobre citit.

DHZ Trenčianske Bohuslavice


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Bodovanie súťaží ZSHL
PoslaťNapísal: Štv 14. Mar 2013 21:10:24 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 20:14:24
Príspevky: 62
1.) V prvom rade treba aktualizovať pravidlá aby sa dalo kontrolovať ich dodržiavanie, taktiež boli schválené určité zmeny ktoré treba vyznaciť do plániku ktorý je na konci pravidiel, aby sme si vedeli všetci tieto pravidlá naštudovať.
2.) Kubo aj ja som za hodnotenie jednotlivých miest myslím tým: terén súťažnej dráhy, bufety, WC, a pre nových ale aj sučastných uchádzačov by som zaviedol povinosť zabezpečiť sponzora pre ZSHL.
3.) Kedze v tomto ročníku ZSHL je vela mužstiev, tak by som Vás upozornil na to, že organizátor je povinný zabezpeciť pre ligové mužstvá prvých 20 štartovacích miest, tak ak sa spustí rezervačka na danú súťaž čím skôr si obsaďme tieto miestá aby z toho potom nemal organizátor tažkú hlavu.
4.) Viem, že sme to schválili až pre ročník 2014 ale pre skvalitnenie ZSHL by bolo dobré už v tejto sezone keby na každej suťaži bola časomiera s displayom.
5.) Všetkým prajem čo najlepšiu sezonu 2013 Roman team zeleny život


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Bodovanie súťaží ZSHL
PoslaťNapísal: Štv 21. Mar 2013 14:14:13 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 12:08:13
Príspevky: 127
jediiné s cím by som nessúhlasil je bodovanie miest, ako tu bolo spomenuté, trat, WC a podobne, nie kazdá DHZ-ka má také super priestranstvá, moznosti, a peniaze....ale inác súhlasím s ostatními, pekne sa nám to vsetko rozvíja, druzstvá sa pripájajú, uz je to cím dalej, tým zaujímavejsie


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Bodovanie súťaží ZSHL
PoslaťNapísal: Sob 23. Mar 2013 10:58:38 

Registrovaný: Pon 12. Dec 2011 21:07:16
Príspevky: 6
Bydlisko: Bošaca
Myslim ze o to tu prave ide,reagujem na Ignacov prispevok,ked nebudeme mat hlavne kvalitnu drahu a vsetko okolo sutaze,tak ligu nikdy nevyzdvihneme....ako tu uz niekto napisal sutaz je hlavne pre ludi. A posledna vec je, ze nesuhlasim s tym, aby finale bolo v Boldogu (nic proti chalanom ani proti nikomu,ale treba si tiez uvedomit to, ci tie podmienky na finale niekto ma alebo nie) ako sa to naplanovalo, musime si uvedomit, ze na finale ligy ako takej pridu pozriet potencialni sponzori ligy a neviem si predstavit, ako by mohli na to reagovat. Nic proti nikomu nemam je to je to moj osobny nazor, aby nahodou nevznikli nejake nedorozumenia.Ďakujem
Helco DHZ Tr.B.


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Bodovanie súťaží ZSHL
PoslaťNapísal: Ned 24. Mar 2013 9:14:08 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 20:14:24
Príspevky: 62
Helco píše:
Myslim ze o to tu prave ide,reagujem na Ignacov prispevok,ked nebudeme mat hlavne kvalitnu drahu a vsetko okolo sutaze,tak ligu nikdy nevyzdvihneme....ako tu uz niekto napisal sutaz je hlavne pre ludi. A posledna vec je, ze nesuhlasim s tym, aby finale bolo v Boldogu (nic proti chalanom ani proti nikomu,ale treba si tiez uvedomit to, ci tie podmienky na finale niekto ma alebo nie) ako sa to naplanovalo, musime si uvedomit, ze na finale ligy ako takej pridu pozriet potencialni sponzori ligy a neviem si predstavit, ako by mohli na to reagovat. Nic proti nikomu nemam je to je to moj osobny nazor, aby nahodou nevznikli nejake nedorozumenia.Ďakujem
Helco DHZ Tr.B.

Ak sa dobre pamätám Helco tak aj ty si bol na ligovej schodzi v Pate kde sa dohadovali terminy jednotlivých ligových kol a hlasovalo o tom či budú v jeden deň dva súťaze. Keď sa dobre pamätám tak len ja so bol proti.Máme troch nováčikov z ktorým sme dovolili aby organizovali v rovnakých termínoch svoje suťaze ako iné mužstvá. V Jaíkoch majú pekné futbalové ihrisko ako aj v Pavliciach to len na margo toho, že na jednej strane nováčikom chceme sťaziť vstup do ligy ale pri tom im dovolíme hocičo. K Bošáci sa neviem vyjadriť lebo som tam este nebol. K sponzorom len toľko keď už sme pri tých nováčikoch dúfam, že vštci traja priniesli do ligy kvalitných sponzorov. Taktiež je to len moj osobný nazor a voči nikomu z nováčikov nič nemám. Roman Team Z.Z


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Bodovanie súťaží ZSHL
PoslaťNapísal: Ned 24. Mar 2013 12:06:14 

Registrovaný: Pon 12. Dec 2011 21:07:16
Príspevky: 6
Bydlisko: Bošaca
Ano Roman bol som na zasadnuti v Pate a nehlasoval som, pretoze tam bol somnou Kubo a on hlasoval za vsetky veci, ale zrejme si ma nepochopil lebo ja som na novacikov vobec nepoukazoval, poukazoval som na finale ligy. Cim viacej novacikov mame, tym sa liga zvacsuje, ale kedze je to liga mala by mat aj urcitu uroven, to bola moja hlavna myslienka. Vies vsetci o tom len hovoria a nikto s tym zatial nic nerobi, ja som chcel debatovat o finale 2013.


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Bodovanie súťaží ZSHL
PoslaťNapísal: Ned 24. Mar 2013 12:39:24 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 20:14:24
Príspevky: 62
Helco píše:
Ano Roman bol som na zasadnuti v Pate a nehlasoval som, pretoze tam bol somnou Kubo a on hlasoval za vsetky veci, ale zrejme si ma nepochopil lebo ja som na novacikov vobec nepoukazoval, poukazoval som na finale ligy. Cim viacej novacikov mame, tym sa liga zvacsuje, ale kedze je to liga mala by mat aj urcitu uroven, to bola moja hlavna myslienka. Vies vsetci o tom len hovoria a nikto s tym zatial nic nerobi, ja som chcel debatovat o finale 2013.

Ani Ty si ma nepochopil, ja nemam nič voči nikomu či je to nováčik alebo najstaršie mužstvo v ZSHL. Len som chcel poukázať na to, že každý o tom rozpráva, že či Boldog alebo aj Zeleneč je nedôstojné miesto na finále ligy a nikto sa nemal k tomu aby to zorganizoval na kvalitnom ihrisku alebo na peknom a dostojnom mieste, len z tohto hladiska som písal to, že sa to dalo jednoducho vyriesiť s tým, že niekto z nováčikov by organizoval finále ZSHL.


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Bodovanie súťaží ZSHL
PoslaťNapísal: Ned 24. Mar 2013 15:26:32 

Registrovaný: Pon 12. Dec 2011 21:07:16
Príspevky: 6
Bydlisko: Bošaca
No hej vobec sa to nedomyslelo a ani nedoriesilo, uvidime, snad sa niekto este zapoji do debaty.A hej v tom som ta nepochopil co si spominal, ale ked si zoberies novacik bude mat dost zabezpecit ligovu sutaz, nie rovno finale....ale ako v pohode neni som proti.


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Bodovanie súťaží ZSHL
PoslaťNapísal: Ned 24. Mar 2013 22:04:57 

Registrovaný: Sob 27. Feb 2010 11:45:59
Príspevky: 71
Bydlisko: Zeleneč
K Helco a Roman,ked uz tu riesite to finale (ja viem ze ani my nemame uplne 100% trat ale ta by sa nemala bodovat teda teren,malo by sa bodovat ako je draha pripravena lebo za teren nemoze nik.keby vam pred sutazov mesiac nezaprsalo tak mate tiez rolu ) preco ho nezorganizujete vy,aj DHZ Zelenec by sa chcela zabavit na finale a nie mat len starost.Podla mna by sa finale malo kazdy rok posuvat a malo by ho brat teamy ktore si vedia zorganizovat svoju sutaz aj so svojimi rozhodcovcami a nie len v bufetoch.tak isto je to len moj nazor :lol:
k tomu bodovaniu tiez som body za bufety,WC,parkovisko,rozhodcov a trat ale za trat by som daval body za pripravenost a nie teren lebo kazdy nema pristup ku kvalitnemu ihrisku (teda aspon my nie). a k rozhodcom ,tiez by sa malo mozno pozerat kolko rozhodcov je tam z domaceho teamu ( samozrejme nemam na mysli ked prave bezi domaci team :D )
z pozdravom Riso DHZ Zelenec


Hore
Offline Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Bodovanie súťaží ZSHL
PoslaťNapísal: Sob 30. Mar 2013 12:27:04 

Registrovaný: Ned 24. Jún 2012 21:38:22
Príspevky: 24
Treba ubrať na otáčkach,lebo citlivé záležitosti rozoberať 2 mesiace pred začatím ligy je dosť úder pod pás-npr.:finále !.Že sa to doteraz neriešilo...ale je to neetické riešiť pred sezónou po dohodnutí termínov súťaží.Som tiež za kvalitu a pokrok,organizovanie súťaže,rozhodcovia,bufet,WC,......ale tiež nezabúdam že kedy, ako a prečo ZSHL vznikla.Keď tu bude tiež 30 DHZ prihlásených,tak to bude iné.
A DHZ-ky nie kvôli týmto nedostatkom nevstúpia do ligy.
Nepísal som v mene DHZ Kyselica.


Hore
Offline Profil  
 
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 12 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Všetky časy sú v GMT + 2 hodiny


Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Slovenský preklad.